STK Yöneticileri Eğitimi Tamamladı

28 Ekim 2017

Kurumsal Yönetim Akademisi tarafından sivil toplum kuruluşlarında görev alan yöneticilerin yetkinliklerini artırmak amacıyla organize edilen 3 günlük “Kurumsal Gelişim Eğitim Programı” 28 Ekim Cumartesi sona ermiştir. Alanında uzman 6 farklı eğitmenin sunumlarıyla gerçekleşen program 20 farklı STK’dan 30 yöneticinin katılımı ile devam etti. Programa oldukça fazla başvuru gerçekleşmiş fakat eğitimlerin istenilen verimi yakalaması ve benzer bir eğitimin Bahar döneminde tekrar organize edilmesi gündemde olduğundan ötürü kontenjan sınırlı tutuldu.

Eğitimciler sunumlarını özellikle STK’ların ilgisini çekecek şekilde hazırlamış olmaları hem katılımcıların ilgisini canlı tuttu hem de bilgiye hızlı erişim sağlama açısından faydalı oldu. Netice itibariyle program verimli ve eğlenceli geçti.
Program son aşamasında sertifika töreni düzenlendi. Tören esnasında 3 gün boyunca yakalanan samimi fotoğraf kareleri ve katılımcılar ile yapılan röportajlardan oluşan videonun izlendi. Akabinde KYA Başkanı Prof.Dr. Nihat Erdoğmuş ve İLKE Derneği Mütevelli Heyeti Üyelerinin katılımcılara sertifika takdim etmesi ile program sona erdi.